20 Şubat 2012 Pazartesi

2012 ASLAN BURCU,2012 BURÇ YORUMLARI

Bu yıl dargın olduğunuz kimseler varsa onlarla barışmanız, yoksa yeni dostlar edinmeniz mümkün. Alacağınız teklifleri iyi değerlendirmeniz, kendinizi veya karşınızdaki kimseyi yanıltmadan samimi olarak tartmanız ve cevap vermeniz gerekiyor. Mayıs gibi bir yakınınızın rahatsızlığı canınızı sıkabilir.  Bazı konularda ciddi sözler verebilir ve yeni projelere imza atabilirsiniz. . Ekim sonrası aşırı yoğun çalışma temposuna bir süre ara verip ortam değiştirmeye gereksinim duyabilirsiniz. İş yerinizde gerek patronunuzun gerekse de bazı arkadaşlarınızın olumsuz tutumları nedeniyle sorunlarınız olabilir. Kafanız da fazla büyütmeyin çünkü düzelmeyecek şeyler değil. Maddi konularda olur olmaz insanlara güvenmeyin kiminle ortaklık yaptığınıza dikkat edip iyi ölçüp biçerseniz bu yıl karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Ağustos gibi bir mal paylaşımı yaşanabilir. Sevgili aslan burcu duygusal ilişkileriniz sizi sevindirecek gelişmelere açık. Kasım sonrası kalbi boş olanlar bir arkadaş aracılığı ile aradığı partneri bulabilir. Mart sonu gibi bir yakınınızın sağlık problemleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

2012 Aslan İş Burcu İş Hayatı

Ocak gibi almayı planladığınız ya da almak için uzun süredir beklediğiniz bir taşınmaz varsa bu işinizde pürüzler çıkabilir. Yılın ilk ayları kazancınız iyi olacak. Bu yıl ofis ortamında ufak tatsızlıklar dışında sizi üzecek bir olay yaşanmayacak.
Nisan sonu gibi uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Sonrasında planlarınızı gerçekleştirme şansı doğacak.
Eylül Ekim Projelerinizi yürürlüğe koymadan önce iyi inceleyiniz. Kimlerle iş birliği veya temas halinde iseniz bu kişileri dikkatlice gözden geçiriniz. Parayla alakalı meselelerde aşırı bir yükün altına girmeyiniz.

2012 Aslan Burcu Aşk Hayatı

Yılın ilk zamanları uzun zamandan beri haber alamadığınız bir eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir. Eğer yalnızsanız şubat sonu mart başı gibi  karşı cinsten, herkese yüz vermeyecek birisinden teklif alabilirsiniz. Haziran gibi partnerinizle aranızda sorunlar çıkabilir neredeyse her olumsuzluktan onu sorumlu tutuyor olmanız problemlerin büyümesine yol açabilir. . Daha yapıcı bir tavır takınmanız gerekebilir.


2012 Aslan Burcu Sağlık

Tansiyon problemi olanların dikkatli olmaları gerek. Kış aylarında açılan iştahınıza dikkat ettiğiniz takdirde bu yıl sağlığınız yerinde görünüyor. Bunun dışında ağız sağlığına dikkat etmelerini öneririz.
 0 yorum:

Yorum Gönder